Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Denver CAU-438

Kodi i produktit:
258210
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i kanaleve të memorizuara:
18+
Stacionet e memorizuara FM:
6
Stacionet e memorizuara AM:
6
Slot për memorie:
SD

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo radio është e pajisur me një sintonizues FM dhe memorie për ruajtjen e 18 presetave (6 për FM1 / FM2 / FM3) dhe informacioni RDS është gjithashtu i mbështetur. Pajisja është e pajisur me një ekran LCD të qartë, dhe dëgjimi i muzikës me cilësi të lartë rritet nga një barazues i paracaktuar që ofron 4 cilësime. Përveç dëgjimit të radios, mund të luani skedarë MP3 nga pajisjet e jashtme USB të ruajtjes nëpërmjet portit USB. Sloti i kartës SD mund të përdoret gjithashtu për rishikim dhe prodhimi audio me cilësi të lartë sigurohet nga amplifikatori i integruar me fuqi 4x 25W. Burime të tjera muzikore mund të lidhen gjithashtu me hyrjen e linjës klasike Aux dhe radioja ofron një lidhje DIN me një përshtatës ISO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
5706751029462
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x25W
Energjia maksimale [W]:
100
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Dcau438
Lansuar:
29. 3. 2019
Madhësia e radios:
1-DIN
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
4
Numri i kanaleve të memorizuara:
18+
Përmasat [H x W mm]:
177 x 115 x 50
Pesha [kg]:
0.79
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Denver
RDS:
Slot për memorie:
SD
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
6
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE