Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Denver CAU-438

Kodi i produktit:
258210
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i kanaleve të memorizuara:
18+
Stacionet e memorizuara FM:
6
Stacionet e memorizuara AM:
6
Slot për memorie:
SD

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
5706751029462
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x25W
Energjia maksimale [W]:
100
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Dcau438
Lansuar:
29. 3. 2019
Madhësia e radios:
1-DIN
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
4
Numri i kanaleve të memorizuara:
18+
Përmasat [H x W mm]:
177 x 115 x 50
Pesha [kg]:
0.79
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Denver
RDS:
Slot për memorie:
SD
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
6
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE