Radio Denver CAU-450BT

Kodi i produktit:
258211
Bluetooth:
Numri i frekuencave:
4
Stacionet e memorizuara FM:
12
Stacionet e memorizuara AM:
6
Slot për memorie:
SD

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
5706751043642
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x25W
Energjia maksimale [W]:
100
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Dcau450bt
Lansuar:
29. 3. 2019
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme: :
Kaltër
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
4
Numri i kanaleve të memorizuara:
18+
Përmasat [H x W mm]:
190 x 120 x 60
Pesha [kg]:
0.58
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Denver
RDS:
Slot për memorie:
SD
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
12
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE