Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio digjitale Pioneer SPH-10BT

Kodi i produktit:
246194
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e radios:
1-DIN
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Spotify:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja digjitale e re e Pioneer RDS përfshin porte USB dhe Aux, mbështet kontrollin e drejtpërdrejtë për iPod / iPhone dhe është e pajtueshme me Android. Paneli i përparmë është i heqshëm. Radioja ka funksion të kërkimit automatik / manual të stacioneve, shfaqjes së njoftimeve për trafikun, hyrje për kontroll nga timoni, heshtje automatike kur flisni në celular. Fuqia maksimale e saj është 4 x 50W MOSFET. Poashtu mund t'i lidhni deri në dy pajisje me Bluetooth njëkohësisht. Shërbimi Spotify është përfshirë gjithashtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Drive ROM:
Pa drive
EAN:
4988028405839
Ekran me prekje touch:
Jo
Energjia maksimale W:
4x50W
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SPH-10BT
Komand në timon:
Lansuar:
4. 10. 2018
Madhësia e radios:
1-DIN
Numri i frekuencave:
13
Panel të lëvizshëm:
Port dalës RCA:
2
Prodhuesi:
Pioneer
RDS:
Spotify:
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE