Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio e makinës Pioneer DEH-S120UBG

Kodi i produktit:
271309
Besueshmëria:
100 %
Numri i frekuencave:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni stacionet tuaja të preferuara FM që mund t'i dëgjoni me këtë radio makine. Meqenëse ka edhe një hyrje USB, ju mund të shijoni regjistrimet tuaja digjitale, të cilat mund të regjistrohen në formatin MP3 / WAV dhe FLAC. Radioja e makinës gjithashtu funksionon mirë me celularë të zgjedhur që funksionojnë me Android (kërkon Android 5.0 dhe më të lartë deri në 7.1.2 dhe celulari kërkon një shtesë AOA 2.0). Paneli i përparmë mund të hiqet. Radioja e makinës ruan mundësinë e kontrollimit nga timoni. Ndërfaqja: 1 x para-dalje, AUX, hyrje USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drive ROM:
CD
EAN:
4988028433788
Ekran me prekje touch:
Jo
Energjia maksimale W:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DEH-S120UBG
Komand në timon:
Lansuar:
28. 9. 2019
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme:
E gjelbër
Numri i frekuencave:
5
Panel të lëvizshëm:
Port dalës RCA:
1
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Pioneer
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE