Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Pioneer MVH-S100UBG

Kodi i produktit:
223179
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i frekuencave:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brendi Pioneer sjell radion MVH-S100UBG me dizajn shumë të bukur dhe me funksione të shumta me butona të gjelbërt. Kjo radio është e pajisur me stacionin FM / AM me mbështetje RDS, portin AUX dhe atë USB për muzikë. Pioneer mbështet formate të audiove si: FLAC, MP3, WAV dhe WMA me fuqi dalje 4x50W. Poashtu paneli i përparmë mund të hiqet me qëllim që të shmanget vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4988028369834
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MVH-S100UBG
Lansuar:
27. 9. 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
E gjelbër
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port dalës RCA:
1
Port hyrës AUX:
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE