Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Pioneer MVH-S100UBW

Kodi i produktit:
223180
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i frekuencave:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja Pioneer MVH-S100UBW është një radio e përkryer për makinën tuaj e cila përfshin akorduesin RDS dhe disk për CD, slot për USB dhe AUX, butona me drita të gjelbërta, mundësi kontrollimi nga timoni,funksionin për kërkim auto dhe manual të stacioneve, funksionin auto mute të telefonatave. Poashtu, mbështet pajisjet iPod / iPhone dhe Android. Fuqia maksimale 50W MOSFET.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4988028369841
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MVH-S100UBW
Lansuar:
27. 9. 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port dalës RCA:
1
Port hyrës AUX:
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE