Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për makinë Pioneer SPH-DA230DAB, e zezë

Kodi i produktit:
223174
Besueshmëria:
100 %
Ndalje totale e zërit mute:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

534.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio për makinë 1-DIN Pioneer SPH-DA230DAB me ekran 7 " me prekje dhe me ngjyra dhe marrës FM / AM me informacion RDS, port të pasëm USB, hyrje të pasme AUX, 2x hyrje AV, përforcues zëri të integruar MOS-FET me prodhim 4x 50W, barazues grafik me 13 akse. Ajo luan muzikë nga iPhone dhe Android. Radioja gjithashtu ofron Bluetooth, 3x para-dalje RCA me prodhim 4V dhe 2x hyrje video.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Drive ROM:
Pa drive
EAN:
4988028368813
Ekran me prekje touch:
Energjia maksimale W:
4x50W
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SPH-DA230DAB
Lansuar:
27. 9. 2017
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
2-DIN
Marrës DAB:
Ndalje totale e zërit mute:
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
13
Port dalës RCA:
3
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Pioneer
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE