Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për Sencor SCT 4058MR

Kodi i produktit:
145667
Bluetooth:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Tag ID3:
Subwoofer:
Jo
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtoni kënaqësinë e udhëtimit tuaj me veturë përmes radios së ofruar nga kompania Sencor. Kjo radio është e pajisur me akorduesin FM / AM dhe një memorie për të ruajtur deri në 18 kanale për stacionin FM dhe 6 kanale për atë AM. Radioja gjithashtu ka një ekran LCD për qasjen në informata. Përpos radio stacioneve, me anë të kësaj pajisje ju mund të dëgjoni edhe muzikë nga pajisjet e tjera muzikore si MP3 dhe e gjithë kjo përmes portit USB dhe portit AUX. Radioja ka një një lidhës ISO dhe panelin e përparmë që mund të hiqet. Ka hapësirë për kartë micro SD.

Vlerësimet

Bukur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
8590669133826
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x40W
Energjia maksimale [W]:
160
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669133826
Komand në timon:
Jo
Komandë:
Jo
Lansuar:
31 Janar 2014
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
MMC, SD
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Jo
Tag ID3:
USB:

Bashkangjitja Radio për Sencor SCT 4058MR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE