Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë JVC KD X33MBT

Kodi i produktit:
185356
Bluetooth:
Ndalje totale e zërit (mute):
Tag ID3:
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

138.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja e ofruar nga kompania JVC nuk është një zgjedhje e përkryer vetëm për zë, por gjithashtu për funksionalitet dhe estetikë. Kjo radio e dizajnuar për veturë është e pajisur me akorduesin FM / AM dhe një memorie për ruajtjen e radio stacioneve. Radioja ka edhe portin USB, portin AUX, dhe pranon teknologjinë bluetooth. Radioja gjithashtu mbështet formatet MP3 dhe WMA. Ka panelin e përparmë i cili mund të hiqet, gjë që iu mundëson të shmangni vjedhjen e tij. Përpos kësaj, ka edhe ekranin LCD përmes të cilit mund t'i qaseni informatave. Dimensionet e saj janë 182 x 53 x 107 mm, kurse pesha e saj është 0.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4975769434631
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4975769434631
Komand në timon:
Jo
Lansuar:
18 Shkurt 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Niveli i zërit:
Jo
Numri i frekuencave:
13
Panel të lëvizshëm:
Port dalës RCA:
3
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
JVC
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Tag ID3:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE