Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Kenwood DDX-3015

Kodi i produktit:
187250
Bluetooth:
Jo
Prodhuesi:
KENWOOD
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

289.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me portin USB, portin AUX, dhe ka një madhësi të ekranit me prekje prej 6.2” .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
CD, DVD
EAN:
0190482090610
Ekran me prekje (touch):
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
AAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DDX-3015
Komand në timon:
Komandë:
Lansuar:
9 Mars 2016
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
2-DIN
Marrës DAB:
Jo
Marrës për TV:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Jo
Përmasat [H x W mm]:
182 x 111 x 160
Pesha [kg]:
1,7
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
KENWOOD
RCA (Pre-put):
3
RDS:
Jo
Sistem navigimi:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Tag ID3:
Jo
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE