Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood DDX-317BT

Kodi i produktit:
204606
Bluetooth:
Niveli i zërit:
Tag ID3:
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

341.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me portin USB, portin AUX, mbështet teknologjinë Bluetooth, ndërsa ka një madhësi të ekranit me prekje prej 6.2”.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
CD, DVD
EAN:
0019048217288
Ekran me prekje (touch):
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DDX-317BT
Lansuar:
11 Janar 2017
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
2-DIN
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
13
Numri i kanaleve të memorizuara:
20
Përmasat [H x W mm]:
182 x 111 x 165
Pesha [kg]:
1,7
RCA (Pre-put):
3
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
5
Stacionet e memorizuara FM:
15
Subwoofer:
Tag ID3:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE