Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KDC-110UR

Kodi i produktit:
204602
Drive (ROM):
CD
Panel të lëvizshëm:
Tag ID3:
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me CD Drive, portin AUX dhe portin USB, ndërsa paneli i përparmë është dizajnuar në mënyrë të hiqet për t’u parandaluar vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
CD
EAN:
0019048216779
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KDC-110UR
Lansuar:
11 Janar 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
3
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 158
Pesha [kg]:
1,3
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Tag ID3:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE