Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KDC-170Y

Kodi i produktit:
187247
Bluetooth:
Jo
RCA (Pre-put):
2
Numri i frekuencave:
3
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
95.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me CD Drive, portin AUX dhe portin USB, ndërsa paneli i përparmë është dizajnuar në mënyrë të hiqet për t’u parandaluar vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
CD
EAN:
0190482133034
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KDC-170Y
Komand në timon:
Komandë:
Lansuar:
9 Mars 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Marrës për TV:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
3
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 159
Pesha [kg]:
1,3
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
2
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Tag ID3:
Jo
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE