Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KDC-BT510U

Kodi i produktit:
207242
Bluetooth:
Numri i frekuencave:
13
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18
Stacionet e memorizuara AM:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë më komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër të tjerash, është e pajisur me CD Drive, portin AUX dhe portin USB, ndërsa paneli i përparmë është dizajnuar në mënyrë të hiqet për t’u parandaluar vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
CD
EAN:
0019048217028
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KDC-BT510U
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
13
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 158
Pesha [kg]:
1,3
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE