Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KMM-103R

Kodi i produktit:
207240
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18
Stacionet e memorizuara AM:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj me veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja, ndër të tjerash, është e pajisur me portin AUX dhe portin USB, ndërsa paneli i përparmë është dizajnuar në mënyrë të hiqet për t’u parandaluar vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
0019048217110
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KMM-103RY
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
3
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 114
Pesha [kg]:
0,6
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE