Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KMM-123GY

Kodi i produktit:
207238
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18
Stacionet e memorizuara AM:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e njohurë e radiove Kenwood sjell edhe një radio të kualitetit të lart. Kjo radio mbështet formate të audiove FLAC, MP3, WAV dhe WMA. Ka portë për USB dhe AUX. Ka buton për kontrollimin e volumit të zërit. Ka panel shumë të bukur ngjyrë të gjelbër, i cili mund të hiqet në mënyrë që të parandalohet ndonjë vjedhje e mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
0019048217127
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KMM-103GY
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
E gjelbër
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
3
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 114
Pesha [kg]:
0,6
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
KENWOOD
RCA (Pre-put):
1
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE