Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Kenwood KMM-303BT

Kodi i produktit:
187242
Bluetooth:
Niveli i zërit:
Tag ID3:
Jo
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

105.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kenwood, një prej liderëve të indrustrisë së prodhimit të produkteve elektronike iu sjell radion e kualitetit të lartë KMM - 303BT që është zgjidhja ideale për funksionalitet, estetikë dhe kualitet të lartë të zërit në makinën tuaj.

FM / AM me RDS

Radioja vjen me tunerin FM / AM me mbështetje të platformës RDS si dhe kapacitet për ruajtjen e radiostacioneve tuaja të cilat më pastaj mund t’i ndërroni me nga 1 klikim të butonave. Poashtu, radioja iu mundëson të dëgjoni muzikën tuaj nga pajisjet e tjera nëpërmjet portit USB dhe portit AUX.

Përcjellje e zërit me kualitet të lartë

Radioja është pajisur me amplifikuesin MOS-FET me fuqi 4x50W si dhe 13-band equalizer që do iu mundësoj të dëgjoni zë kristal të pastër të muzikës tuaj të preferuar. Poashtu do të mund të përdorni radion nëpërmjet platformës Bluetooth 2.1.

Dizajn i bukur dhe modern

Radioja është komplementuar me ekran që shfaq tekstin përsosshmërisht, mban butona të iluminuar që mund të shihen edhe gjatë natës, paneli i pjesës së përparme mund të hiqet për t’i shpëtuar vjedhjes së mundshme. Radioja ka madhësi 182 x 53 x 107 mm dhe ka peshë 0.54 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
0190482106304
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KMM-303BT
Komand në timon:
Komandë:
Jo
Lansuar:
9 Mars 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës për TV:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 107
Pesha [kg]:
0,54
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
KENWOOD
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Tag ID3:
Jo
USB:
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE