Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KMM-361SD

Kodi i produktit:
187239
Bluetooth:
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Tag ID3:
Jo
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
107.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kenwood është kompani shumë e njohurë për prodhimin e radiove për vetura. Kjo radio mbështet këto formate të radiove FLAC, MP3, WAV dhe WMA. Kjo radio ka edhe portë për USB dhe AUX. Poashtu ka edhe slot për kartelë SD deri në 32GB. Ka panel shumë të bukur, i cili ka buton për kontrollimin e volumit të zërit, ka ngjyrë të kaltër dhe mund të hiqet për të parandaluar ndonjë vjedhje të mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
0190482058726
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KMM-361SD
Komand në timon:
Komandë:
Jo
Lansuar:
9 Mars 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Marrës për TV:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 107
Pesha [kg]:
0,5
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
2
RDS:
Jo
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
SD
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Tag ID3:
Jo
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE