Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KMM-BT203

Kodi i produktit:
207241
Bluetooth:
Numri i frekuencave:
3
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18
Stacionet e memorizuara AM:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e njohurë e radiove Kenwood sjell edhe një radio të kualitetit të lart. Kjo radio mbështet formate të audiove AAC, FLAC, MP3, WAV dhe WMA. Ka portë për USB dhe AUX. Ka buton për kontrollimin e volumit të zërit. Poashtu kjo radio mbështet teknologjinë Bluetooth me anë të së cilës ju mund ta lidhni telefonin tuaj me radio dhe të lëshoni muzikë prej telefonit. Ka panel shumë të bukur ngjyrë të kuqe, i cili mund të hiqet në mënyrë që të parandalohet ndonjë vjedhje e mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
0019048217387
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KMM-BT203
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
3
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 114
Pesha [kg]:
0,7
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
KENWOOD
RCA (Pre-put):
1
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE