Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Kenwood KMM-BT302

Kodi i produktit:
187241
Bluetooth:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Tag ID3:
Jo
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kenwood është kompani shumë e njohurë për prodhimin e radiove për vetura. Kjo radio mbështet këto formate të radiove FLAC, MP3, WAV dhe WMA. Kjo radio ka edhe portë për USB dhe AUX. Mbështet teknologjinë Bluetooth, me anë të së cilës mund të lidhet telefoni juaj me radio dhe të lëshohen muzikët prej telefoni. Ka panel shumë të bukur, i cili ka buton për kontrollimin e volumit të zërit, ka ngjyrë të kuqe dhe mund të hiqet për të parandaluar ndonjë vjedhje të mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
0190482142258
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KMM-BT302
Komand në timon:
Komandë:
Jo
Lansuar:
9 Mars 2016
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Marrës për TV:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
13
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
182 x 53 x 107
Pesha [kg]:
0,6
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Tag ID3:
Jo
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE