Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Pioneer DEH-1900UBB

Kodi i produktit:
198747
Bluetooth:
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja e cilësis të lartë Pioneer sjell radion me dizaj shumë të bukur dhe me funksione të shumta. Kjo radioj është e pajisur me CD Player me portin AUX dhe portin USB. Pioneer mbështet formate të audiove si: AAC, MP3, WAV dhe WMA. Kjo radio ka panel shumë të bukur, me ngjyrë të kuqe dhe mund të hiqet me qëllim që të shmanget vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
CD
EAN:
4988028339813
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DEH-1900UBB
Komand në timon:
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE