Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Pioneer DVH-340UB

Kodi i produktit:
137305
Bluetooth:
Jo
Niveli i zërit:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Tag ID3:
Subwoofer:

Si të porosisim në Gjirafa50?

235.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja e cilësis të lartë Pioneer sjell radion me dizaj shumë të bukur dhe me funksione të shumta. Kjo radioj është e pajisur me CD Player me portin AUX dhe portin USB. Pioneer mbështet formate të audiove si: AAC, MP3, WAV dhe WMA. Kjo radio ka mundësinë të dirigjohet përmes telekomandës. Poashtu paneli i përparmë mund të hiqet me qëllim që të shmanget vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
DVD
EAN:
4988028144448
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Formate audio:
AAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DVH-340UB
Komandë:
Lansuar:
8 Tetor 2013
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port dalës RCA:
2
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Pioneer
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Tag ID3:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Bashkangjitja Radio për veturë Pioneer DVH-340UB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE