Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Pioneer MVH-190UBG

Kodi i produktit:
198760
Drive (ROM):
Pa drive
Numri i frekuencave:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompaina e njohurë për radio të veturave Pioneer sjell tek ne një model shumë të avancuar të radiove. Kjo paisje ka portë për USB, me anë të së cilës ju mundeni të futni muzikën tuaj të preferuar, gjitashtu ka edhe portën AUX ku ju mund të lidhni dëgjusest tuaja apo ndonjë paisje tjetër. Kjo radio mbështet formate të ndryshme të audios si :FLAC, MP3, WAV, dhe WMA. Ka panel të bukur dhe mund të hiqet, për të parandaluar ndonjë vjedhje të mundshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4988028340055
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MVH-190UBG
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
E gjelbër
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE