Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Pioneer MVH-390BT

Kodi i produktit:
198752
Bluetooth:
Numri i frekuencave:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e radiove Pioneer është e njohur për prodhimin e radiove të kualitetit të lart. Radioja, ndër tjerash, është e pajisur me AUX dhe portin USB. Kjo radio mbështet këto formate të muzikës: MP3, WAV dhe WMA. Kjo radio mbështet edhe teknologjinë Bluetooth me anë të së cilit ju mund ta lidhni telefonin tuaj dhe lëshoni muzikë prej telefonit. Kjo radio është e dizajnuar në mënyrë që t’i hiqet panel i përparmë për t’u parandaluar vjedhja e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4988028340086
Energjia maksimale (W):
4x50W
Energjia maksimale [W]:
200
Formate audio:
MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MVH-390BT
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
2
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
6
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE