Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Pioneer MVH-X580BT

Kodi i produktit:
192731
Bluetooth:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Subwoofer:
Slot për memorie:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja për veturë Pioneer vjen me dizajn shumë të bukur dhe me funksione të shumta. Kjo radio është e pajisur me portin AUX dhe USB, gjithashtu mbështet teknologjinë Bluetooth, me anë të së cilës ju mund t’i lidhni njëkohësisht dy celularë me radio. Kjo radio mbështet paisjet iOS dhe Android. Paneli i përparmë i radios është i bukur dhe mund të hiqet për t’i shmangur mundësitë e vjedhjes së pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4988028319556
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x50W
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MVH-X580BT
Komandë:
Jo
Lansuar:
17 Qershor 2016
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ndalje totale e zërit (mute):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Jo
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
24
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Pioneer
RCA (Pre-put):
3
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE