Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Roadstar RU-285RD

Kodi i produktit:
170009
Bluetooth:
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Tag ID3:
Slot për memorie:
SD
Sistem navigimi:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shpenzoni shumë kohë në veturë dhe njëkohësisht jeni fans i muzikës? Atëherë, me këtë pajisje, ju do ta bëni vozitjen tuaj më veturë me komode, pasi që kjo radio është kualitative dhe multifunksionale. Radioja,është e pajisur me portata AUX dhe USB, ku ju mund te futni kufjet tuaja apo të futni muzikën tuaj të preferuar. Kjo radio mbështet memorien SD. Paneli i përparmë i radios është i bukur dhe mund të hiqet për t’i shmangur mundësitë e vjedhjes së pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
7621800030849
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x7,5w
Energjia maksimale [W]:
210
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RU-285RD
Lansuar:
8 Prill 2015
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kaltër
Niveli i zërit:
Jo
Numri i frekuencave:
4
Numri i kanaleve të memorizuara:
18
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Roadstar
RDS:
Jo
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
SD
Tag ID3:
USB:

Bashkangjitja Radio për veturë Roadstar RU-285RD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE