Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Sencor SCT 4055MR

Kodi i produktit:
145664
Bluetooth:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Tag ID3:
Subwoofer:
Jo
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtoni kënaqësinë e udhëtimit tuaj me veturë përmes radios së ofruar nga kompania Sencor. Kjo radio është e pajisur me akorduesin FM / AM dhe një memorie për të ruajtur deri në 18 kanale për stacionin FM dhe 12 kanale për atë AM. Radioja gjithashtu ka një ekran LCD për qasjen në informata. Përpos radio stacioneve, me anë të kësaj pajisje ju mund të dëgjoni edhe muzikë nga pajisjet e tjera muzikore si MP3 dhe e gjithë kjo përmes portit USB. Radioja ka një një lidhës ISO dhe panelin i cili ka 6 ngjyra të ndryshme si: të kuqe, të kaltër, të pembe, të vjollce, dhe të gjelbër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
8590669133796
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x40W
Energjia maksimale [W]:
160
Formate audio:
MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669133796
Komand në timon:
Jo
Komandë:
Jo
Lansuar:
31 Janar 2014
Lidhje direkte me iPod:
Jo
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Jo
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Port hyrës AUX:
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
MMC, SD
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Jo
Tag ID3:
USB:

Bashkangjitja Radio për veturë Sencor SCT 4055MR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE