Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për veturë Sony CDX-G1202U

Kodi i produktit:
206910
Drive (ROM):
CD
Pesha [kg]:
1,2
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo radio është e pajisur me një port për CD, akordues FM / AM dhe sigurisht një memorie për ruajtjen e radio stacioneve. Përpos dëgjimit të radio stacioneve, kjo pajisje mund të përdoret edhe për lëshimin e muzikës nga portit USB. Për më tepër ju mund të lidhni pajisjet me radio përmes portit AUX. Kjo radio mund të përdoret për një gamë të gjerë të formateve të muzikës, duke përfshirë MP3, FLAC dhe WMA. Radioja ka edhe butonin Extra Bass përmes të cilit sigurohet një bas më i mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
CD
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x55W
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CDXG1202U.EUR
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
E gjelbër
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
10
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 177
Pesha [kg]:
1,2
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sony
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE