Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Sony MEX-XB100BT

Kodi i produktit:
189898
Bluetooth:
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

311.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja stereo nga kompania Sony është shoqërues i përkryer për udhëtime. Kjo radio ka kualitet të lartë dhe dizajn modern. Përpos radio stacioneve, përmes kësaj radioje ju mund të dëgjoni edhe muzikën tuaj të preferuar me anë portës për USB, poashtu ka portë AUX, ku mund të futni kufjet tuaja. Falë ekranit LCD ju mund të qaseni në informatat kryesore të radios. Përpos pamjes së bukur kjo radio ka edhe një performancë të shkëlqyer. Kjo radio mbështet lloje të ndryshme të audiove si: AAC, FLAC, MP3, WAV dhe WMA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
CD
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x100W
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MEXXB100BT.EUR
Komandë:
Jo
Lansuar:
22 Prill 2016
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Niveli i zërit:
Jo
Numri i frekuencave:
10
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 120
Pesha [kg]:
0,7
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sony
RCA (Pre-put):
3
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE