Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio për veturë Sony XSP-N1BT

Kodi i produktit:
154269
Bluetooth:
Drive (ROM):
DVD
EAN:
4905524965728
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale [W]:
220

Si të porosisim në Gjirafa50?

314.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja nga kompania Sony është shoqërues i përkryer për udhëtime. Kjo radio ka kualitet të lartë dhe dizajn modern. Përpos radio stacioneve, përmes kësaj radioje ju mund të dëgjoni edhe muzikën tuaj të preferuar nga pajisjet tjera muzikore si MP3 dhe telefona të mençur. Falë gjeneratës së dytë të teknologjisë Remote App kjo radio ka një gamë të gjerë të përdorimeve. Kjo radio ka mbështejte të NFC dhe ka Bluetooth, me anë të së cilit ju mund të të kontrolloni muzikën, thirrjet, hartën etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
DVD
EAN:
4905524965728
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale [W]:
220
Formate audio:
AAC, MP3, WAV, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XSPN1BT.EUR
Lansuar:
10 Qershor 2014
Madhësia e radios:
2-DIN
Numri i frekuencave:
10
Slot për memorie:
Jo
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Bashkangjitja Radio për veturë Sony XSP-N1BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE