Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sony CDX-G1200U, e kuqe

Kodi i produktit:
206909
Drive (ROM):
CD
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 177
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony CDX-G1200U është një radio që ka kualitet të lartë dhe ofron zë të përsosur, funksionalitet dhe estetikë. Radioja është e pajisur me një hapësirë CD, akordues FM / AM dhe memorie për ruajtjen e radio stacioneve. Përpos për dëgjim të radio stacioneve, kjo radio mund të përdoret edhe për të dëgjuar muzikë përmes portit USB. Kjo radio ka edhe një port AUX. Butoni i veçantë Extra Bass i ofron muzikës një bas kumbues dhe të fuqishëm. Me këtë mund të dëgjoni muzikë të formateve MP3, FLAC dhe WMA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drive (ROM):
CD
EAN:
4548736029637
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x55W
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CDXG1200U.EUR
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Niveli i zërit:
Numri i frekuencave:
10
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 177
Pesha [kg]:
1,2
Port hyrës AUX:
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE