Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sony DSX-A202, e gjelbër

Kodi i produktit:
189893
Bluetooth:
Jo
Numri i frekuencave:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Stacionet e memorizuara FM:
18
Stacionet e memorizuara AM:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja me pamje luksoze Sony A200 ofron kualitet të lartë, bass te fuqishëm dhe zë të pandërprerë. Përmes saj ju mund të dëgjoni radio stacionet tuaja të preferuara ose të dëgjoni muzikën nga pajisjet MP3 ose porti USB. Kjo radio mund të lidhet edhe me iPod. Ka edhe ekranin që ofron imazhe perfekte. Përmes kësaj radioje ju mund të lidheni me stacionet FM, LW dhe MW. Dimensionet e tij janë 17.8 x 5 cm dhe ka lidhës ISO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Jo
Drive (ROM):
Pa drive
EAN:
4548736004993
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x55W
Energjia maksimale [W]:
220
Formate audio:
FLAC, MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DSXA202UI.EUR
Komandë:
Jo
Lansuar:
22 Prill 2016
Lidhje direkte me iPod:
Madhësia e radios:
1-DIN
Marrës DAB:
Jo
Mbështetje për NFC:
Jo
MirrorLink (mundësi lidhje në mes të celularit dhe radios së makinës):
Jo
Ngjyrë e pasme e tastierës:
E gjelbër
Numri i frekuencave:
5
Numri i kanaleve të memorizuara:
30
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 120
Pesha [kg]:
0,7
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sony
RCA (Pre-put):
1
RDS:
Sistem navigimi:
Jo
Slot për memorie:
Jo
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE