Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio për makinë Sony MEX-N4300BT

Kodi i produktit:
253434
Bluetooth:
Panel të lëvizshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18+

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dizajni i thjeshtë dhe i pastër i radios CD të Sony CD-së MEX-N4300BT do t'ju tërheqë në shikim të parë dhe do të përshtet mirë brendinë tuaj të makinës. Ndriçimi me ngjyra LED do të pulsojë në rrahjen e këngëve që po luhen. Shijoni muzikën e shkarkuar ose transmetuar nga telefoni juaj i mençur është një eksperiencë të përsosur me Android Open Accessory 2.0. Vetëm lidhni telefonin me një port USB dhe pastaj luani muzikë me aplikacionet tuaja të preferuara të muzikës. Për të transmetuar muzikë, mund të përdorni një jack AUX 3.5 mm ose një port të rregullt USB. Radioja posedon edhe një CD Player ku mund të vendosni CD-të tuaja të preferuara. Me kontrollin e zërit, mund të merrni udhëzimet e navigimit, të dërgoni mesazhe, të komunikoni me kontaktet tuaja dhe të luani këngë në telefonin tuaj të mençur - Android. Shijoni amplifikatorët e integruar 4 x 55 W për tingullin më të mirë natural me aftësinë për të rregulluar tingullin. Kjo do të nxisë dinamikën dhe basin më intensiv të muzikës tuaj me EXTRA BASS. Me dhjetë modalitete muzikore, mund ta rregulloni mirë zërin sipas dëshirës. Me modalitetin karaoke, ju do të heshtni këngën tuaj vokale dhe do të shijoni këndimin tuaj me melodinë që ju shoqëron.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x55W
Energjia maksimale [W]:
220
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MEXN4300BT.EUR
Komandë:
Lansuar:
1. 2. 2019
Madhësia e radios:
1-DIN
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Numri i frekuencave:
10
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 176
Pesha [kg]:
1.2
Port dalës RCA:
1
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sony
RDS:
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18+
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE