Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sony MEX-N5300BT

Kodi i produktit:
253433
Bluetooth:
Panel të lëvizshëm:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Subwoofer:
Stacionet e memorizuara FM:
18+

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radioja luksoze Sony MEX-N5300BT ofron cilësi dhe nuk ndërprehet gjatë dëgjimit në lëvizje. Nëse doni të dëgjoni stacionet tuaja të preferuara të radios ose dëshironi të ngarkoni këngët tuaja të preferuara MP3 në një flash drive (USB), kjo radio është e duhura për ju. Radioja ofron lidhje jo vetëm me një disk Flash (USB), iPhone ose iPod përmes dy lidhësve USB, por gjithashtu me lidhjen Bluetooth, e cila, ndër të tjera, lejon lidhjen e deri në dy telefonave të mençur. Ju gjithashtu mund të luani përmes valëve skedarë FLAC në të gjithë zërin e tyre. Zgjidhni nga 35,000 ngjyra me një ndriçim të dy zonave që përputhet me brendësinë e makinës suaj. Radioja ka një bas që ofron tinguj të pastër dhe me cilësi të lartë me një fuqi maksimale prej 4x 55 W dhe EXTRA BASS, që do të sjellë së bashku argëtimin e përsosur në lëvizje. Barazuesi grafik me 10 breza ju lejon të personalizoni tingujt sipas dëshirës suaj. Përdorni rrëshqitësit për të krijuar tingullin tuaj unik, ose përdorni një nga 10 stacionet. Tipari më i fundit është kontrolli i zërit, që ju lejon të menaxhoni muzikën, të përdorni udhëzimet me zë dhe të komunikoni me kontaktet tuaja - të gjitha me komandat zanore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Drive (ROM):
Pa drive
Ekran me prekje (touch):
Jo
Energjia maksimale (W):
4x55W
Energjia maksimale [W]:
220
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WMA
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MEXN5300BT.EUR
Komandë:
Lansuar:
1. 2. 2019
Madhësia e radios:
1-DIN
Mbështetje për NFC:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Opsionale
Numri i frekuencave:
10
Panel të lëvizshëm:
Përmasat [H x W mm]:
178 x 50 x 176
Pesha [kg]:
1.2
Port dalës RCA:
3
Port hyrës AUX:
Prodhuesi:
Sony
RDS:
Stacionet e memorizuara AM:
12
Stacionet e memorizuara FM:
18+
Subwoofer:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE