Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë për veturë Sencor SCS WA1203

Kodi i produktit:
183891
Diametër [mm]:
300
EAN:
8590669176564
Energjia maksimale (W):
600
Fuqia [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 
Ju kurseni : 14.00   (14%)
89.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor, një ndër liderët që kanë krijuar altoparlantët e kualietit më të lartë, sjell serinë SCS WA1203 që do iu mundësojnë të dëgjoni muzikë me pastërti të kristaltë gjatë çdoo vozitjeje. Altoparlanti vjen me dizajn modern dhe inovativ, në formë cilindri, i cili përbrenda mban amplifikuesin dhe subwoofer-in që përcjell bass me performancë fantastike. Frekuencat në të cilat funksionon ky produkt arrijnë nga 25 Hz deri në 3 kHz dhe ka diametër rrethore 30 cm. Shijo çdo udhëtim me Sencor!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
300
EAN:
8590669176564
Energjia maksimale (W):
600
Fuqia [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
8590669176564
Lansuar:
15 Janar 2016
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
3 000

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE