Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Transmetues PremiumCord prej SPDIF dhe Toslink në 2x CINCH

Kodi i produktit:
231311
Dizajnuar për:
Përfrocues (Amplifier)
EAN:
8592220013660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kjtosred04
Lansuar:
24. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo konverton një sinjal dixhital (koaksial SPDIF) ose optik (Toslink) në një sinjal stereo analog 2x CINCH. Mbështet frekuencat e marrjes së mostrave: 32, 44.1, 48 dhe 96 KHz. Ideal për amplifikatorë që nuk kanë ose kanë pak hyrje dixhitale. Madhësia kompakte 5.1 x 2.6 x 4.1 cm dhe paketa përfshin furnizimin me energji elektrike dhe manualin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Përfrocues (Amplifier)
EAN:
8592220013660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kjtosred04
Lansuar:
24. 2. 2018
Lidhësit:
4
Lloji i kabllos:
Reduktues
Nga konektori:
Coax (SPDIF), Toslink
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
CINCH (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE