Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Telekomandë Meliconi TLC02 për televizor LG

Kodi i produktit:
250094
EAN:
8006023249015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
LG
Kodi:
8006023249015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me telekomandën nga Meliconi ju do të arrini të kontrolloni çfarëdo televizori të kompanisë LG. Telekomanda ka 50 butona me funksione të ndryshme, merr rrymë nga 2x bateri të madhësisë AAA si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8006023249015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
LG
Kodi:
8006023249015
Lansuar:
1. 12. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE