Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Meliconi 480951 SlimStyle Plus 200 S për TV me diagonale nga 26 "në 40"

Kodi i produktit:
272105
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
40
Diagonalja minimale e ekranit inç:
26
EAN:
8006023284764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kllapa e besueshme e murit është një zgjidhje e shkëlqyeshme për montimin e sigurt të TV-ve në diagonale prej 26 "- 40" me një ngarkesë maksimale prej 30 kg, në mur në çdo shtëpi, zyrë ose kudo ku është e nevojshme të keni një ekran në mur. Avantazhi i saj është hapësira e lirë nën të, e cila mund të përdoret për aktivitete të tjera. Kllapa është e lehtë për t'u instaluar dhe ekrani është vetëm 20 mm larg nga muri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
40
Diagonalja minimale e ekranit inç:
26
EAN:
8006023284764
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal kg:
30
Kodi:
480951
Lansuar:
10. 10. 2019
Largësia maksimale prej murit cm:
2
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
VESA mm x mm:
400 x 600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE