Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Meliconi 480984 SlimStyle Plus 200 SDR Bianco për TV me diagonale nga 26 "në 40"

Kodi i produktit:
272117
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
10. 10. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
Prodhuesi:
Meliconi
Për dorë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndërmarrja italiane Meliconi kujdeset për përshtypjen që krijon me përbërësit e saj të brendshëm dhe ofron produkte në të bardha dhe të zeza për efekt maksimal. Bëni zyrën dhe shtëpinë tuaj vërtet elegant! J Edna është një mbajtës shumë praktik që në mënyrë të vërtetë inovon mënyrën se si shikon TV. Thjesht montoni atë në mur, dhe varni TV. Përveç kësaj, në sajë të madhësisë minimale të kllapa, TV do të jetë 40 mm larg nga muri. TV nuk dallon askund dhe krijon elementin e përsosur të projektimit në çdo dhomë. Kjo kllapë praktike dhe elegante e murit për TV është e dizajnuar për TV nga 26 "deri në 40" me mbështetje standarde VESA 200 - 200x100 mm, kapacitet ngarkese deri në 25 kg. Pjerrësia horizontale është + -90 gradë, kurse për shkak të trashësisë së vogël të kllapës, nuk ka hapësirë të madhe mes TV dhe murit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
40
Diagonalja minimale e ekranit inç:
26
E rrotullueshme:
EAN:
8006023287635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal kg:
25
Kodi:
480984
Lansuar:
10. 10. 2019
Largësia maksimale prej murit cm:
41.8
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
VESA mm x mm:
400 x 600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE