Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konvertues AQ AC01DA

Kodi i produktit:
243254
EAN:
8595122760397
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve KHz:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6ac01da
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AQ AC01DA është konvertues që ju mundëson të lidhni televizorin tuaj SMART me amplifikues apo marrës të sinjalit nëpërmjet konektorit analog të audios. Aksesori është i pajisur me konektorin 3.5mm jack nëpërmjet të cilit mund të lidhni kufjet dhe të dëgjoni zërin pa nevojën e altoparlantëve të televizorit. Konvertuesi ju mundëson të dëgjoni zë me frekuencë 96 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595122760397
Frekuenca maksimale e procesimeve të sinjaleve KHz:
96
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
6ac01da
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
2
Konverter AD dhe DA bit:
24
Lansuar:
22. 8. 2018
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE