Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës i telekomandës Meliconi 458101 Deluxe Artificial Leather

Kodi i produktit:
272091
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8006023283163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Asistent shumë praktik për ruajtjen e sigurt të telekomandave. Ai jo vetëm që ofron një pamje interesante, por mbi të gjitha mbron telekomandën nga derdhjet ose rëniet e padëshiruara. Ai ofron gjithsej 3 ndarje, në të cilat mund të ruani, për shembull, një celular dhe një tjetër telekomandë më të vogël.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8006023283163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
458101
Lansuar më:
10. 10. 2019
Mbajtëse për:
Komandë
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE