Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Samsung HW-N400, 2.0, zezë

Kodi i produktit:
232013
EAN:
8801643056636
Pesha [kg]:
3
Trashësia [mm]:
100.3
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, Optik, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung HW-N400, ka një pamje shumë të hollë dhe të përshtatshme për dhoma moderne të jetesës. Ofron një konfigurim 2.0. HW-N400 është një altoparlant aktiv pa tel me dekoderë Dolby Digital 2ch, Dolby Digital Surround 2ch. Formatet e mbështetura janë: AAC, ALAC, FLAC, MP3, OGG dhe WAV. Ka interjesa: Bluetooth, HDMI, hyrje optike, USB, audio dhe HDMI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643056636
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
640
Kodi i prodhuesit:
HW-N400/EN
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
Altoparlant (soundbar)
Lansuar:
5. 3. 2018
Lartësia [mm]:
71
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për monitor, për TV
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
3
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, USB
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, Optik, USB
Trashësia [mm]:
100.3
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE