Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë për makinë Pioneer TS-G1010F, 89dB

Kodi i produktit:
224547
Diametër [mm]:
100
EAN:
884938373388
Energjia maksimale (W):
190
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
100
EAN:
884938373388
Energjia maksimale (W):
190
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi:
TS-G1010F
Lansuar:
17. 10. 2017
Ndjeshmëri [dB]:
89
Numri i frekuencave:
1
Pesha [g]:
340
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
44
Thellësia e montimit [mm]:
43
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE