Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aksesorë për altoparlant STELL SHO 1110, i zi

Kodi i produktit:
84787
EAN:
8590669087501
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669087501
Lansuar:
10 Maj 2011
Lëvizshme:

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania STELL ju sjell montuesin për altoparlantë STELL SHO 1110, ky aksesorë ju mundëson varjen e altoparlantëve në murë me peshë deri në 5 kg, varësi ka sistem lëvizës anësore dhe lartë/poshtë me +/-90 shkallë dhe rrotullim 180 shkallë. Pajisja vjen bashkë me të gjitha komponentet shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669087501
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669087501
Lansuar:
10 Maj 2011
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Prodhuesi:
Stell
Rrotullimi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE