Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Amplifikues i altoparlantëve Fonestar FDA-1A

Kodi i produktit:
243255
EAN:
8422521141680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Jfda1a
Lansuar:
22. 8. 2018
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet amplifikues për altoparlant. Ky produkt vjen me një kualitet të lartë. Dallohet se vjen në treg me një cmim të volitshëm dhe po ashtu është mjaft kompakt. Mbështet 3.5 mm jack si edhe opsionin më të lartë për altoparlant prej 6.3 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8422521141680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Jfda1a
Lansuar:
22. 8. 2018
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
3,5mm jack, 6,3mm jack, RCA
Prodhuesi:
Fonestar
Ueb-i i prodhuesit:
Fonestar.com

Bashkangjitja Amplifikues i altoparlantëve Fonestar FDA-1A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE