Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për Bluetooth, Tunai Firefly Car

Kodi i produktit:
189019
Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-002

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Firely është paisje e dizajnuar për tu integruar lehtësisht. Dizajni unik pa butona mundëson qe lidhja Bluetooth të jetë e ngjashme me lidhjen Wi-Fi. Drita LED kur shndrit përveq që e bën këtë pajisje të duket më atraktive, është edhe si indikator që Firefly veçse është lidhur në sistem. Ndërsa, opsioni 'Party mode' mundëson që miqtë tuaj të dëgjojnë muzikë direkt nga paisjet e tyre pa pasur nevojë për ndonjë renditje të veçantë; kjo nënkupton që pajisja nuk kërkon kyçje dhe çkycje të vazhdueshme për të mundësuar një opsion të tillë. Bluetoothi i Firely-t është version 4.0, por që mbështet edhe versione të mëhershme. Sinjali i Bluetoothit mund të arrije deri në 10 metra distancë. Lidhja bëhet përmes USB kabllos 5V (5 voltëshe) ndërsa Radio apo sistemi lidhet përmes një konektuesi me madhësi 3.55mm i cili është i praruar me ari - gjë që mundëson transmision sa më të përpiktë. Është i përdorueshëm për dekoderat AAC, MP3 dhe SBD. Kjo pajisje ka një memorie me kapacitet të tillë qe mundëson lidhjen e deri 8 pajisjeve në të njëjtën kohë. Firely përmban edhe një AUX kabllo shtesë me gjatësi deri ne 60 cm. Mund të porositet në ngjyra të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-002
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Bluetooth v4.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Kuq
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
TUNAI CREATIVE
Ueb-i i prodhuesit:
Tunai-creative.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE