Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për bluetooth, Tunai Firefly, e zezë

Kodi i produktit:
189021
Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751216
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-004

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrës cilësor i bluetooth, i dizajnuar për radio të veturave dhe sisteme stereo shtëpiake, Bluetooth 4.0. Dizajni posedues pa butona i këtij produkti e bën lidhjen me Bluetooth njëlloj me atë të wireless-it. Është i dizajnuar që të jetë intuitiv dhe lehtësisht i integruar. Drita LED shkëlqen dhe përcakton gjendjen e lidhjes si dhe shton kreativitetin e pajisjes. Posedon zërim autentik cilësor. Poashtu, posedon një pajisje për mos-shtrembërim zëri, gjë e cila e bën produktin akoma më cilësor. Pako përmban kabllo AUX 60 cm, reduktim kabllor nga 3.5mm në 2 priza RCA me një gjatësi prej 1 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751216
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-004
Lansuar:
13 Prill 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Bluetooth v4.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull), CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
TUNAI CREATIVE
Ueb-i i prodhuesit:
Tunai-creative.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE