Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për radio të veturave Tunai Firefly

Kodi i produktit:
189020
Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751063
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-003

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marrësi Bluetooth, Tunai Firefly, është i dizajnuar për sistemet e radiove dhe sistemet Hi-Fi. Sinjali i Bluetooth-it arrin mbi 10 metra në vend të hapur, ndërsa furnizohet me rrymë nga porti USB. Në radio apo sistem, kablloja lidhet përmes lidhësit jack 3.5 mm. Në pako përfshihet edhe një kabllo AUX, me një gjatësi prej 60 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Radio për makinë, altoparlantë
EAN:
4712947751063
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PTF-003
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Bluetooth v4.0
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
E artë
Për lidhës:
3.5 mm jack (mashkull)
Prodhuesi:
TUNAI CREATIVE
Ueb-i i prodhuesit:
Tunai-creative.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo për radio të veturave Tunai Firefly edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE