Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lëshues muzike Philips me Bluetooth AEA2700

Kodi i produktit:
150708
EAN:
8712581708252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AEA2700/12
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Philips

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lëshuesi i mmuzikes me Bluetooth AEA2700 /12 nga Philips, lëshon muzikë me wireless, nga telefoni juaj me anë të lidhjes me Bluetooth. Kjo pajisje mund të lidhet me çdo lloj smartphone ose tablet, që posedon Bluetooth. Avantazh i kësaj pajisjeje është mbështetja e lidhjes me një prekje teknologjike NFC dhe aftësinë për lidhje deri në tri pajisje. Për tu lidhur me sistemin audio. Përdor Bluetooth 2.1. Dimensionet e këtij produkti janë 74 x 22 x 74mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8712581708252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AEA2700/12
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE